کتابچه راهنمای بیمار

مقدمه و تاریخچه بیمارستان تخصصی خانواده :

طراحی بیمارستان تخصصی خانواده درسال 1369انجام گردید. درآن سال هیات موسس وقت اولین ساختمان این مجتمع را با عنوان ” پلی کلینیک تخصصی خانواده ” با هدف ارائه خدمات سرپایی به مراجعین مورد بهره برداری قرار داد .در سال 1376 اولین بخش درمانی این مجتمع شامل بخش CCU و داخلی افتتاح گردید و همزمان با اهدا پرچم مقدس بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) با نام دارالشفاء قلب رضوی (ع) متبرک گردید .پس از آن با همت مستمر مسئولین در سال 1383 با نام بیمارستان بهارستان با بهره برداری از بخش های جراحی زنان ، جراحی مردان و اتاق عمل جنرال فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه با احداث و راه اندازی زایشگاه ، اتاق های عمل اختصاصی زنان و زایمان ، ICU ، مامایی و نوزادان گامی دیگر به سوی پیشرفت برداشت و اکنون این بیمارستان با عنوان بیمارستان تخصصی خانواده به عنوان یکی از بیمارستانهای تخصصی درجه یک مثبت در سطح استان با دارا بودن محیطی بسیار زیبا و فضای سبز وسیع در دامنه کوه صفه آماده پذیرش و ارائه خدمات به مردم شریف و عزیز استان می باشد .

بیانیه چشم انداز بیمارستان:
بيمارستان خانواده، خانــواده اي است شنوا و پاســخگو، با محيـطي خــلاق و نــوآور، خاطره سـاز در مراقـبت، اميــدساز در درمـان و نجــات ‌بـخش بيـماران، با هوشـمندي و فنــاوري بالا و فراهم‌كننده برترين خدمات كيفي در تراز ملّي در سطح استان اصفهان.

بیانیه ارزشهای بیمارستان:
ما در راه دستیابی به چشم انداز ارزشمندمان و عملی نمودن رسالت سازمانی خود به:
ارزشهای اسلامی و فرهنگ ملی
احترام به حقوق انسان ها
رشد و تعالی
نوآوری و ابتکار
صداقت و همدلی
تعامل و مشارکت
نظم و انضباط
پایبند می باشیم.

بیانیه رسالت بیمارستان:
بیمارستان خصوصی «خانواده» با هدف تأمین و ارتقاء سلامت جامعه، در ارائه خدمات درمانی به مردم شریف اصفهان و استانهای همجوار، پیوسته تلاش می نماید.
سرمایه های انسانی ارزشمند بیمارستان برای ارائه خدمات کیفی، ایمن و بیمارمحور در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی در حوزه درمان مجدانه می کوشند.
هدف مدیریت، بهبود مستمر کیفیت و دستیابی به رشد و تعالی سازمان از طریق توانمندسازی ذینفعان و ترویج تعامل و مشارکت، همدلی و صداقت و ایجاد شور و نشاط پایدار است.

آخرین درجه ارزشیابی:
بیمارستان تخصصی خانواده،در آخرین بازدید مسئولین ذیربط وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی به موجب امتیازات کسب شده به عنوان درجه یک شناخته شده است .

نوع وابستگی:
بیمارستان تخصصی خانواده به صورت خصوصی و زیر مجموعه شرکت خدمات بهداشتی و درمانی صنایع اصفهان (سهامی خاص) اداره می گردد.

فهرست