بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان
بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان
بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان

مفتخریم که در خدمت شما مراجعین محترم هستیم و از شما برای انتخاب بیمارستان تخصصی خانواده سپاسگزاریم.
بر کسی پوشیده نیست که مراجعه به بیمارستان می‌تواند برای هر فردی دلهره‌آور باشد به خصوص آنکه از سطح خدمات درمانی بیمارستانی که به آن مراجعه می‌کند، اطلاع نداشته باشد. سلامتی بالاترین دارایی شماست و برای ما بهبودی کامل و سریع شما، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در حال حاضر این توفیق نصیب ما گشته تا خدمات درمانی منحصر به فرد و مدرن و مراقبت در یک محیط دلنشین و زیبا را به گونه‌ای که سزاوار هموطنان عزیز باشد، ارائه دهیم.

ما از کجاکردیم!

طراحی بیمارستان تخصصی خانواده درسال 1369انجام گردید. درآن سال هیات موسس وقت اولین ساختمان این مجتمع را با عنوان ” پلی کلینیک تخصصی خانواده ” با هدف ارائه خدمات سرپایی به مراجعین مورد بهره برداری قرار داد .
در سال 1376 اولین بخش درمانی این مجتمع شامل بخش CCU و داخلی افتتاح گردید و همزمان با اهدا پرچم مقدس بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) با نام دارالشفاء قلب رضوی (ع) متبرک گردید .
پس از آن با همت مستمر مسئولین در سال 1383 با نام بیمارستان بهارستان با بهره برداری از بخش های جراحی زنان ، جراحی مردان و اتاق عمل جنرال فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه با احداث و راه اندازی زایشگاه ، اتاق های عمل اختصاصی زنان و زایمان ، ICU ، مامایی و نوزادان گامی دیگر به سوی پیشرفت برداشت و اکنون این بیمارستان با عنوان بیمارستان تخصصی خانواده به عنوان یکی از بیمارستانهای تخصصی درجه یک مثبت در سطح استان با دارا بودن محیطی بسیار زیبا و فضای سبز وسیع در دامنه کوه صفه آماده پذیرش و ارائه خدمات به مردم شریف و عزیز استان می باشد .

دکتر محسن سلیمانی

دکتر محسن سلیمانی

مدیرعامل شرکت خدمات بهداشتی و درمانی صنایع اصفهان(سهامی خاص) و رئیس بیمارستان خانواده

پست الکترونیکی: soleimani@khanevadeh-hospital.ir

تلفن تماس: 03136201392

 

پیام مدیرعامل شرکت خدمات بهداشتی و درمانی صنایع اصفهان(سهامی خاص) و رئیس بیمارستان خانواده :

 

مفتخریم که در خدمت شما مراجعین محترم هستیم و از شما برای انتخاب بیمارستان تخصصی خانواده سپاسگزاریم.

رسالت بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان خدمت به خانواده هاست

با مجموعه ای از بهترینهای کادر درمان ،پزشکان برتر ایران پرسنلی بااخلاق وبامهارت وبالاخره مدیریتی یکپارچه، همدل شده ایم تا بتوانیم خدمت رسان همنوعانمان باشیم

همت بلند دار که نزد خدا و خلق            باشد به قدر همت تو اعتبار تو

فهرست