سامانه نوبت دهی : 33033051 - 031  

تلفن : 36201392 - 031

ایمیل : info@khanevadeh-hospital.ir

اخبار وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی

اخبار وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

  1. وزیر بهداشت در نامه ای به معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به واکسینه شدن بخش عمده ای از جمعیت هدف اعلام شده، خواستار ثبت نام و نوبت دهی به گروه های سنی جدید جهت تزریق واکسن کرونا شد.
  2. مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی اطلاعیه ای با اشاره به آخرین آمار کرونا در ایران، مجموع واکسن های تزریق شده در کشور را ۱۰ میلیون و ۹۷۱ هزار و ۹ دُز اعلام کرد.
  3. وزیر بهداشت گفت: در ایام بسیار سخت و سنگین همه گیری کرونا در کشور، مهربانی، محبت، همدلی و وفاق نیروهای مسلح نقطه قوت بزرگی برای همکاران ما در زیر امواج سنگین پیک های مکرر کرونا بود.
  4. مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: تا کنون ۲۵ میلیون و ۶۰۱ هزار و ۲۲۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
  5. با تمدید فراخوان رویداد سرمایه‌گذاری در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی، امکان ارسال طرح برای این رویداد تا پانزدهم مردادماه فراهم شده است.
  6. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای از چند خانواده شهید مدافع سلامت قدردانی کرد.
  7. رییس انستیتو پاستور فیلای کوبا با اشاره به اینکه هدف گذاری واکسن سوبرانا۲ پیشگیری از بیماری و البته پیشگیری از عفونت و انتقال ویروس است، گفت: اکنون خوشحالم که بگویم توانستیم فاز سه کارآزمایی بالینی واکسن را در کوبا با موفقیت به پایان برسانیم.
  8. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای از سردار سرلشکر پاسدار باقری، رییس ستاد کل نیروهای مسلح در بسیج کلیه امکانات نیروهای مسلح در روزهای گرفتاری کشور با ویروس منحوس کرونا قدردانی کرد.
  9. ناظر ویژه وزیر بهداشت در نظارت بر امر واکسیناسیون امروز از مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید 19 (خودرویی، سرپایی) سازمان اورژانس کشور که اخیرا در راستای تسریع در امر واکسیناسیون فعال شده است، بازدید کرد.
  10. نخستین نشست کارگروه تعیین مالیات و عوارض بر کالاها و اقدامات آسیب رسان به سلامت در سال 1400 با حضور دکتر علی دل پیشه رییس دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی؛ کارشناسان گروه هماهنگی سیاست های بخش سلامت، نمایندگان تام الاختیار سازمان برنامه و بودجه؛ وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور؛ معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی و معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.