حضور خادمان حرم حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در جمع خادمان سلامت و بیماران در بیمارستان خانواده اصفهان

بدون دیدگاه

به گزارش روابط عمومی بیمارستان همزمان با میلاد با سعادت شمس الشموس حضرت امام رضا(ع) خادمان با صفای بارگاه منور رضوی حامل پرچم  متبرک حرم مطهر امام رضا (ع)  در بیمارستان خانواده در بخش ها و قسمت های مختلف حضور یافته و با بیماران و همراهانشان دیدارنمودند .

در ادامه این دیدار ، خادمین حرم مطهر رضوی ضمن عیادت از بیماران بخش مامایی با اجرای مناجات و صلوات خاصه حضرت رضا(ع) بانگ اذان را در گوش نوزادان تازه متولد شده، قرائت نمودند.

کاروان سراسر شور و عشق زیر سایه خورشید با استقبال بسیار گرم مدیران  ، مسئولین ، پزشکان، پرسنل ، مراجعین و بیماران بیمارستان مواجه و هوای دل را بارانی و  چشمانشان را مفرح به دیدار پرچم سبز گنبد طلای حرم حضرت امام رضا (ع) کرد .
گفتنی است هدف از این مراسم معنوی احیای زیارت از راه دور، تبیین سبک زندگی دینی مبتنی بر معارف اهل‌بیت(ع) و حضور ائمه‌اطهار(ع) در تمامی مراحل زندگی و نیاز به آرزوی سلامتی و شفا برای  بیماران بوده که متاسفانه با گذشت حدود دو سال و اندی از شروع بیماری منحوس کووید 19 و وجود محدودیت های سفر و زیارت مضجع ائمه اطهار و وجود عطش و حس نیاز به زیارت ، بیماران و مراجعین و همکاران بیمارستان نسبت به پرچم متبرک حرم مطهر رضوی عرض ادب و تبرک کرده و اقدام به زیارت آن حضرت از راه دور نمودند .

حضور خدام رضوی موجب ایجاد انرژی مضاعف در کارکنان این بیمارستان برای خدمت رسانی به بیماران و همچنین ایجاد روحیه امید در میان بیماران گردید .

اشتراک گذاری این مطلب:

آخرین مقالات

هفته ملی جمعیت

question_answer0
هفته ملی جمعیت هفته ملی جمعیت جمعیت جوان به عنوان یکی از عوامل مهم اقتدار کشورها به شمار می رود.…

نقش تغذیه در پیشگیری از سرطان

question_answer0
نقش تغذیه سالم در پیشگیری و حتی درمان سرطان تایید شده است. شیوه زندگی و عادت‌های تغذیه سهم مهمی در…

سرطان و باورهای نادرست

question_answer0
سرطان و باورهای نادرست هر اندازه که موضوعی در نزد مردم ناشناخته باشد ،تلقی جادویی و رمز آمیز بودن آن…

عصب کشی دندان چیست؟

question_answer0
عصب کشی دندان چیست و چرا آن را انجام می‌دهند؟ عصب کشی دندان یا روت کانال (Root Canal) یک پروسه دندانپزشکی است…
فهرست